Виховні заходи

 День Цивільної оборони

28 квітня у школі було проведено День Цивільної оборони.

Директор школи Широн О. В. на загальношкільній лінійці ознайомила учнів з терміном "цивільна оборона" та розповіла, як необхідно себе поводити під час надзвичайних ситуацій. 

Вчитель біології Климко С. І. розповіла та практично продемонструвала учням, як правильно надати першу допомогу при різного роду травмах, ознайомила з основними засобами захисту та навчила дітей виготовляти ватно-марлеві пов'язки.

Вчитель основ здоров'я Мацелко Л. М. провела із дітьми цікаві змагання, на яких учні в ігровій формі закріпили свої знання із теми " Цивільна оборона" і з користю провели час.

Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності

З 20 по 24 квітня 2015 року у школі проведено Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В результаті цього тижня у школі було:

 • перевірено ведення журналів реєстрації інструктажів;
 • перевірено приміщення на відповідність вимогам гігієни навчання та праці;
 • проведено бесіду на тему "Електричні прибори - друзі чи вороги?";
 • проведено бесіду на тему "Багато знати, вміло діяти";
 • оновлено матеріали куточків з охорони праці, безпеки життєдіяльності;
 • проведено конкурс дитячих малюнків "Безпека дорожнього руху";
 • проведено вікторину "Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати";
 • проведено естафети на знання правил безепечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму.

 

Великодні посиденьки у Дев'ятирській школі (2015 р.)

А чи знаєте ви, у якому місті світу знаходиться найвищий пам'ятник писанці? А ми знаємо, оскільки побували на Великодніх посиденьках "Як Великдень надворі, то й писанка на столі", які організувала вчитель початкових класів  Завадка Катерина Теодорівна. Крім того, діти під керівництвом Катерини Теодорівни, нагадали нам традиції та обряди передвеликодньої підготовки, розповіли про значення символічних назв кожного дня тижня перед Великоднем.

Була також організована міні-виставка писанок, на якій представлені великодні яйця, виконані у різних технологіях: і крашанки, і дряпанки, і ті ж писанки, і яйця, обплетені бісером ( спосіб прикрашання писанок, популярний у наш час).

Учні початкових класів розповіли нам про ігри із писанками, які популярні у країнах Європи, але знаходять позитивний відгук й серед українців. Почули ми і цікаві легенди, і чимало віршів про писанки.

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ (2015 р.)

У нашій школі пройшов місячник з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

З початку проведення даного заходу учні школи:

 • висадили декоративні  та плодово-ягідні кущі; 
 • впорядкували та привели до належного естетичного та санітарного стану навчальні території, спортивний майданчик; 
 • класні керівники провели виховні бесіди на тему "Роль екології у збереженні довкілля".

Перед проведенням Дня довкілля в школі оголошено конкурси на кращий твір на тему "Збережемо природу" та кращий малюнок "Довкілля і ми". Результати конкурсів оголосили на виховному заході "День довкілля".

 

МОЛИТОВНА ЕСТАФЕТА (2015 р.)

Зважаючи на події в Україні, наша школа прийняла участь у Молитовній естафеті. Вчителі, учні та мешканці села Дев'ятир помолились за мир в країні та мир у домі кожного громадянина нашої держави.

 

СВЯТО МИКОЛАЯ (грудень 2014 р.)

В день святого Миколая, учні прославляли цього доброго Святого та подякували Йому і в школі, і в церкві за щедрі подарунки.

 

СВЯТО КВІТІВ (осінь 2014 р.)

Щорічно у нашій школі проходить конкурс "Свято квітів та урожаю". Під час даного конкурсу учні всіх класів намагаються створити цікаві та креативні роботи із фруктів та овочів, живих та засушених квітів. Метою даного заходу є розвиток творчих здібностей учнів.

 

 

ТУРИСТИЧНИЙ ПОХІД (осінь 2014 р.)

Восени учні нашої школи ходили в туристичний похід. Під час походу вони краще пізнали природу рідного села; навчилися безпечно розпалювати вогнище; розвинули творчі здібності, створюючи композиції з лісових матеріалів; посмакували картоплею, яку приготували самі на вогнищі; і просто гарно відпочили.